Hakkımızda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

TAV RENT A CAR

Beginning Of Pleasant Journeys

2018 Yılında Ankara Merkez Olarak Kurulan Firmamız Kısa Süre İçerisinde Büyük Yatırımlar İle İkinci Ofisimizi Trabzon Hava Limanı İçerisinde Açarak Siz Değerli Müşterilerimize Haftanın Yedi Günü Yirmi Dört Saat Kesintisiz Hizmet Sunmaktadır. Kiraya Sunmuş Olduğumuz Bütün Araçlarımızın Periyodik Bakımları Tam Ve Zamanında Yetkili Servisler Tarafından Yapılmaktadır. Daima Müşteri Memnuniyeti Temel Esas Alınan Firmamızdan Araç Kiralama Hizmetimizin Yanı Sıra Hava Limanı Transfer İşlemlerinizi Ve Şoförlü Olarak Araç Kiralama İşlemlerinizi Yapabilirsiniz.

Araç Kiralama

TAV Rent a Car; Ankara ve Trabzon Hava Limanı Başta Olmak Üzere Türkiye İçerisinde Bulunan Bütün Ofislerinde 7/24 Kesintisiz Hizmet Sunmaktadır.!

Kurumsallık

Tav Rent a Car ; Kurumsal Anlamda İşleyiş Sistemiyle Kiraya Sunmuş Olduğu Bütün Araçlar Tam Anlamda Rent a Car Kaskolu Olarak Kiraya Verilmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Tav Rent a Car ; Ekonomik , Orta , Lüx , Suv ve Minivan Grubu Araç Seçenekleri ile Sizlere Daima Uygun Fiyat Politikasıyla Hizmet Vermektedir. 

Şoförlü Kiralamalar

TAV Rent a Car ; Yabancı Dil Bilen Personelleriyle Şoförlü Araç Kiralama İşlemlerinizde Sizlere Daima Kaliteli Hizmet Sunmaktadır.

Transferler

TAV Rent a Car ; Transfer İşlemlerinizde Alanında Uzman Deneyimli Şoförleriyle Daima Rahat ve Konforlu Bir Şekilde Yolculuklarınızı Gerçekleştirmektedir.

Tur Organizasyonları

TAV Rent a Car; Aileniz veya Sevdiklerinizle Geldiğiniz Şehrimizde Alanında Uzman Deneyimli Şoförlerimizle Sizlere Trabzon'u Tanıtıyoruz.

TAV RENT A CAR


''Bizim için değerlisiniz''

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.